Ceník

Od 01. 01. 2018 již neposkytuji služby v oblasti handlingu pro psy, kteří nebyli odchováni v naší chovatelské stanici, či nejsou v mém přímém (spolu)vlastnictví. Děkuji za pochopení.

Pro majitele pejsků s průkazem původu je zde možnost využít mých služeb v oblasti předvádění psů (handlingu) na výstavách a bonitacích, nabízím též kompletní přípravu na tyto akce. Specializuji se především na plemeno Americký stafordšírský teriér.

Pořádám i semináře a kurzy o vystavování (nejen) AST, abyste měli možnost i Vy, se co nejrychleji a nejlépe naučit úspěšně prezentovat Vašeho pejska ve výstavním kruhu a eliminovat chyby v jeho přípravě.

HANDLING – předvedení psa na výstavě

Pokud se z jakéhokoliv důvodu necítíte na předvedení Vašeho pejska na výstavě, můžete využít mých služeb v oblasti handlingu.

Pro naši klientelu poskytuji kompletní servis a co si pod tímto pojmem představit?

Pejska Vám profesionálně kompletně na výstavu / bonitaci připravím. V případě zájmu i přihlásím, poradím na které výstavy jet, sestavím kompletní tréninkový plán šitý na míru Vašemu pejskovi (výživový, kondiční + úkoly na doma pro Vás). V případě, že budu vyjíždět na výstavy bez Vaší přítomnosti, chápu, že v dnešní době nemá každý čas trávit celé dny na výstavách, o pejska se Vám prvotřídně postarám. Pokud nemůžete, či nechcete z jakéhokoliv důvodu dojíždět na tréninky k nám, můžeme dojet po dohodě i my na trénink do místa Vašeho bydliště.

Po dohodě všechno možné, pokud máte nějaké speciální požadavky, neváhejte, a napište mi, jistě se nějak dohodneme 🙂

Ceník v případě předvedení Vašeho pejska na výstavě v ČR:
příprava (nutné alespoň 1 lekce před samotnou výstavou) – 300,-Kč
1x předvedení v kruhu – 300,-Kč
1x předvedení o nejlepší fenu/psa/ BOJ – 300,-Kč
1x předvedení o BOB – 300,-Kč
1x předvedení v závěrečných soutěžích – 300,-Kč
Předvedení na bonitaci – 300,-Kč
Doprava na výstavu / bonitaci 7,- Kč/1 km + případné ubytování (pokud na danou akci jedu se svými psi, náklady na dopravu si neúčtuji)
– pro námi odchované psy/feny je handling v ČR za poloviční ceny, psi/feny z odchovu mají vždy přednost
– psi / feny ve spoluvlastnictví jsou předváděni vždy zdarma

Ceník v případě předvedení Vašeho pejska v zahraničí:
50eur / 1 výstava – speciální, klubová, národní, mezinárodní
100eur / 1 výstava – Světová, Evropská
V případě zájmu o mé handlerské služby, neváhejte a kontaktujte mne.


KURZY – PŘÍPRAVY PEJSKA NA VÝSTAVU VÁMI
Individuální 1 lekce/pes/30min – 400,-Kč
pro odchov 1 lekce/pes/60min – 300,-Kč

V případě domluvy je zde možnost učit Vás předvedení přímo v místě Vašeho bydliště 🙂 Poplatek za cestu si účtuji 7,- Kč/1 km Kurz je vhodný pro majitele pejsků, kteří by se sami rádi naučili předvést svého psího přítele na výstavě, nebo pro aktivnější majitele našich odchovanců… bohužel nemohu v jedné třídě předvádět několik pejsků naráz a čím více dobrých handlerů a nadšenců do vystavování, tím lépe.  Naučíme Vás kompletně předvádět Vašeho pejska tak, aby byl výsledek co nejlepší.  Vypracujeme pro Vás individuální tréninkový plán, šitý na míru přímo pro Vás a Vašeho pejska.
V případě zájmu o kurz – individuální přípravu Vás, jakožto handlera, neváhejte a kontaktujte mne.

SEMINÁŘ PŘÍPRAVY NA VÝSTAVY (NEJEN) AST
Semináře pořádáme pravidelně 2x do roka. Většinou jeden v Čechách a druhý na Moravě.
osoba + pes = 1 tým – 700,-Kč
divák, další člověk k týmu – 300,-Kč
majitel + pes z našeho chovu – 500,-Kč

Můžeme zaručit individuální, profesionální a přátelský přístup. Na semináři je maximálně 8 týmů. Počet diváků naopak není omezen.
Program je sestaven tak, aby se každý naučil v praxi aplikovat naučené a teoretické části, které si na semináři probereme, protože k čemu nám je teorie, když jí neumíme aplikovat v praxi 🙂 . Náš seminář Vás zasvětí do výstavního děje a pomůže Vám zlepšit Vaše handlerské dovednosti.


Vyhrazujeme si právo na změnu v cenách. Ceník je platný ke dni 01.01.2018

Scroll to Top