Akce

Naše chovatelská stanice Hardy Workaholic pořádá pravidelně akce, semináře a kurzy pro majitele Amerických stafordšírských teriérů, kteří mají zájem o vzdělávání se v oblasti našeho plemene. 

Sraz našeho odchovu tzv. „Amstaff víkend“ se pořádá alespoň 1x do roka, ideálně v létě, kdy je období dovolených a máme možnost koupání našich psích miláčku. Vybíráme kempy, kde je krásná příroda, možnost procházek a také koupání se psy. Počet míst pro cvičící pejsky již není omezen, akce jsou dělány především pro pejsky z našeho odchovu, ale uvítáme také i jiné pejsky. Základem je pohodová atmosféra a přátelský kolektiv. Snažíme se o individuální přístup ke každému účastníkovi. Soustřeďujeme se především na přirozenou komunikaci mezi psovodem a jeho psem, naučíme Vás s pejskem pracovat, ať již chcete výcvik a výchovu pro běžný život, či přípravu ke zkouškám z výkonu a výstavní průpravu. Náplní akce jsou především poslušnosti, obrany, stopy a příprava na výstavy. Pokud je možnost a zájem, probíhá i coursing a Bull sporty. Neváhejte a zúčastněte se další naší akce! 

Semináře, jak správně předvést AST na výstavě pořádáme 2x do roka a to dle zájmu široké veřejnosti. V případě zájmu lze domluvit i individuální lekce, kde Vás naučím, jak správně předvádět Amstaffa na výstavě. Pokud chcete, aby Váš pes s předpoklady pro výstavy a chov dosáhl titulů, měli byste se naučit co nejlépe předvádět Vašeho psa. Předvedení psa je 50% úspěchu.

Přibližný ceník našich služeb naleznete zde.


Seznam již proběhlých akcí

Přejít nahoru