Vrh “I”

Štěňátka plánujeme na jaře roku 2021


Otec: Ch. Chaos Hardy Workaholic
Ataxia-clear, DNA, HD-C, ED-0, SP-0, OCD-0, Doppler-neg.
Šampion CZ, Junioršampion CZ, Junioršampion KAST a KCHMPP


Matka: Jch. Sangria S Almaznogo Ostrova
Ataxia-clear, DNA, HD-A, ED-0, SP-0, OCD-0
Junior Šampion ČR, 3x CAJC, 3x BOJ, 1x BOS, res.CAC

Rodiče štěňat jsou velmi energičtí a pracovití psi, u štěňat předpokládáme velice temperamentní povahy, typické pro naše plemeno.

21.02.2021 Máme nakryto, okolo 19.03.2021 se chystáme se Sunny na UTZ pro potvrzení březosti. Vývoj štěňátek v bříšku můžete sledovat zde.
Pokud se vše podaří, štěňátka by se mohla narodit okolo 25.04.2021 a být k odběru okolo 19.06.2021.

Jste zájemci o štěňátko z naší chovatelské stanice?

Se zájemci o štěně jednáme narovinu, nepatříme mezi ty chovatelské stanice, které Vám budou něco namlouvat, jen abyste koupili. Rozhodně nestojíme o to, prodat co nejrychleji, ale do co nejlepších rukou. Každému zájemci o štěňátko od nás sdělíme informace ohledně plemene, pomůžeme s výběrem vhodného štěněte pro daného zájemce, informuje ho jak o kladných vlastnostech štěněte, tak i těch záporných. Máme zájem o další kontakt s novými majiteli štěňat, uvítáme prodej do spoluvlastnictví. Rádi Vám s čímkoliv poradíme, popř. doporučíme někoho, kdo se danou problematikou zabývá. Před koupí štěňátka trváme na nezávazné návštěvě, je možná i rezervace štěňátka. Odchov štěňátek je výhradně uvnitř v domě a na socializaci je kladen velký důraz.

 Všechna od nás odchovaná štěňátka budou při odchodu do nových domovu zdravá. Štěňátka budou mít vystavený průkaz původu, cestovní Europas, budou čipovaná, řádně očkovaná a odčervená, s sebou do nových domovů si odnesou napachovanou deku, obojek a vodítko s logem naší chovatelské stanice. Štěňátka budou mít udělanou parentitu, aby mohla být uznána čistá na ataxii po rodičích. Chovatelský servis, námi sepsaná příručka pro novopečené majitele a kupní smlouva je samozřejmostí.

Při výběru zájemců dáváme přednost lidem se zkušenosti se psy, především s pracovními plemeny či psy typu bull a lidem s hlubším zájmem o sport/výstavy/chov.

Cena štěněte bude záležet dle jeho předpokladů a kvalit s ohledem na jeho věk. V případě nestandardního štěněte a štěněte určeného do spoluvlastnictví (více ohledně spoluvlastnictví sepíši již brzo na náš web) je cena okolo 15 000 Kč, v případě štěněte s předpoklady pro chov a výstavy okolo 25 000 – 30 000 Kč.

Pokud máte seriózní zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, kontaktujte mne prosím.

Rezervace štěňátka z naší chovatelské stanice je možná již od zveřejnění plánovaného krytí a to v podobě, tzv. „předběžné rezervace“. 

Závazná rezervace se zaplacením rezervačního poplatku je možná až po narození štěňat a váže se na konkrétní štěně. Rezervační poplatek Vám zajistí, že štěně neprodáme nikomu jinému a nám, že štěně před odběrem neodřeknete. Rezervační poplatek činí 1/3 ceny štěněte a je nevratný, ohledně rezervačního poplatku bude sepsána řádná smlouva.

Zájemci, kteří již mají za sebou nezávaznou návštěvu (je možné ji absolvovat i přes videohovor), si mohou rezervovat štěňátko závazně, tj. se složením rezervačního poplatku, který činí přibližně 1/3 konečné ceny štěněte a odečítá se od ní – tj. cca 9 000Kč. Prvně si štěně můžete vybrat na základě fotografií a videa, poté si výběr potvrdíme na návštěvě, přibližně na 3 týdnech věku štěněte, pokud by štěňátko povahově nesedělo, je možné zálohu po vzájemné dohodě přepsat na jiné štěně – toto se nám stalo zatím pouze jednou. 
Pokud ještě nemáte za sebou nezávaznou návštěvu, tak se ke konkrétnímu štěňátku váže pouze předběžná rezervace do určitého data, nezávazné návštěvy, kdy teprve poté, můžete štěňátko rezervovat závazně, viz. výše. 

Po složení rezervačního poplatku Vám bude obratem zaslána příručka o péči o štěně pro novopečené majitele.

Scroll to Top