Vrh “I”


Otec: Ch. Chaos Hardy Workaholic
Ataxia-clear, DNA, HD-C, ED-0, SP-0, OCD-0, Doppler-neg.
Šampion CZ, Junioršampion CZ, Junioršampion KAST a KCHMPP
skus nůžkový, plnochrupý


Matka: Jch. Sangria S Almaznogo Ostrova
Ataxia-clear, DNA, HD-A, ED-0, SP-0, OCD-0
Junior Šampion ČR, 3x CAJC, 3x BOJ, 1x BOS, res.CAC
skus nůžkový, plnochrupá

Oba rodiče štěňat jsou velmi energičtí a pracovití psi, u štěňat předpokládáme velice temperamentní povahy, typické pro naše plemeno.

Štěňátka se narodila 20.04.2021 v počtu 5 psích slečen a 3 psích kluků.

Videogalerie vrhu “I” na našem YouTube kanálu:Přibližný vývoj štěňátek můžete sledovat zde.
Štěňátka budou k odběru od 09.06.2021.

 


Idomeneus (Pes č. 1)


Rezervace pan Adam D.

Pejsek Idomeneus je velký jedlík, v tuto chvíli se jeví jako pohodář, pro kterého je prioritou č. 1 dobré jídlo a kvalitní spánek. 


Iason (Pes č. 2)

Předběžná rezervace Milice M. 
Nejaktivnější a nejsebevědomější pejsek z vrhu, dává o sobě rád a hlasitě vědět. Všude je první a jen tak něčeho se nezalekne.
Exteriérově se mi též velmi líbí.
Iason je pejsek s předpoklady jak pro výstavy a další chov, tak i sport. Jeho noví páníčci se s ním nebudou nudit, pokud máte o Iasonka zájem, prosím, pouze seriózní a sportovně založení zájemci. 🙂


Iapethos (Pes č. 3)


Rezervace Petr N.

Iapethos je pejsek, který se rád pošťuchuje s maminkou Sunny a nechybí u žádné lumpárny, zatím se jeví jako mazlivý pejsek středního temperamentu s pěkným exteriérem.


Isis (Fena č. 1)

Rezervace pro spoluvlastnictví s Kristýna K.

Isis je prvorozená fenka z vrhu, zatím se jeví jako průbojná psí slečna.


Iris (Fena č. 2)


Předběžná rezervace pro spoluvlastnictví – hledáme vhodné spolumajitele
Iris mi připomíná jejího tatínka Charlieho, je to velmi dravá fenka se zatím velmi slibným exteriérem. Je vhodná pro sportovně založené lidi, kteří by byli ochotní zkusit i výstavy.


Ida (Fena č. 3)

Rezervace Natálie K.

Ida je mazlivá pohodářka, která si z ničeho nic nedělá.


Ismene (Fena č. 4)


Rezervace – Magdaléna K.

Ismene se jeví jako nejklidnější fenka z celého vrhu, je mazlivá, hodná a nikam se zbytečně nehrne. 


Iola (Fena č. 5)


Rezervace Veronika D.

Iola, sympatická fenečka, která je velmi milá, má střední temperament a vždy si jako první vylézá ráda pro pomazlení na klín.


 

Jste zájemci o štěňátko z naší chovatelské stanice?

Se zájemci o štěně jednáme narovinu, nepatříme mezi ty chovatelské stanice, které Vám budou něco namlouvat, jen abyste koupili. Rozhodně nestojíme o to, prodat co nejrychleji, ale do co nejlepších rukou. Každému zájemci o štěňátko od nás sdělíme informace ohledně plemene, pomůžeme s výběrem vhodného štěněte pro daného zájemce, informuje ho jak o kladných vlastnostech štěněte, tak i těch záporných. Máme zájem o další kontakt s novými majiteli štěňat, uvítáme prodej do spoluvlastnictví. Rádi Vám s čímkoliv poradíme, popř. doporučíme někoho, kdo se danou problematikou zabývá. Před koupí štěňátka trváme na nezávazné návštěvě, po narození štěněte je možná i závazná rezervace. Odchov štěňátek je výhradně uvnitř v domě a na socializaci je kladen velký důraz.

Všechna od nás odchovaná štěňátka budou při odchodu do nových domovu zdravá. Štěňátka budou mít vystavený průkaz původu, cestovní Europas, budou čipovaná, řádně očkovaná a odčervená, s sebou do nových domovů si odnesou napachovanou deku, obojek a vodítko s logem naší chovatelské stanice. Štěňátka budou mít udělanou parentitu (DNA test že je „dítě“ svých rodičů 🙂 ), aby mohla být následně uznána čistá na ataxii po rodičích. Chovatelský servis, námi sepsaná příručka pro novopečené majitele a kupní smlouva je samozřejmostí.

Při výběru zájemců dáváme přednost lidem se zkušenosti se psy, především s pracovními plemeny, či psy typu bull a lidem s hlubším zájmem o sport/výstavy/chov.

Cena štěněte bude záležet dle jeho předpokladů a kvalit s ohledem na jeho věk. V případě nestandardního štěněte a štěněte určeného do spoluvlastnictví (více ohledně spoluvlastnictví sepíšu již brzo na náš web) je cena okolo 15 000 Kč, v případě štěněte s předpoklady pro chov a výstavy okolo 25 000 – 30 000 Kč.

Pokud máte seriózní zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, kontaktujte mne prosím. Do zprávy mi napište, kde bude štěňátko bydlet, jestli máte zájem o pejska/fenečku, jaké jsou Vaše zkušenosti se psy a samozřejmě, jaké máte se štěňátkem plány.

 

Rezervace štěňátka

Závazná rezervace se zaplacením rezervačního poplatku je možná až po narození štěňat a váže se na konkrétní štěně. Rezervační poplatek Vám zajistí, že štěně neprodáme nikomu jinému a nám, že štěně před odběrem neodřeknete. Rezervační poplatek činí 1/3 ceny štěněte a je nevratný, ohledně rezervačního poplatku bude sepsána řádná smlouva.

Zájemci, kteří již mají za sebou nezávaznou návštěvu (je možné ji absolvovat i přes videohovor), si mohou rezervovat štěňátko závazně, tj. se složením rezervačního poplatku, který činí přibližně 1/3 konečné ceny štěněte a odečítá se od ní – tj. 10 000Kč. Prvně si štěně můžete vybrat na základě fotografií a videa, poté si výběr potvrdíme při Vaší osobní návštěvě, přibližně na 3 týdnech věku štěněte. Pokud by štěňátko povahově/exteriérově nesedělo, je možné rezervační poplatek po vzájemné dohodě přepsat na jiné štěně – toto se nám stalo zatím pouze jednou. 
Pokud ještě nemáte za sebou nezávaznou návštěvu, tak se ke konkrétnímu štěňátku váže pouze předběžná rezervace do určitého data.

Po složení rezervačního poplatku Vám bude obratem zaslána příručka o péči o štěně pro novopečené majitele.

Scroll to Top