VRH „J“

Cerberus Hardy Workaholic  *06.07.2012
NCL-A Clear, DKK B, DLK 0, Doppler neg.
res.CAC, zkoušky: ZOP, ZPU1, OBZ, ZZO1, OB1
skus nůžkový, plnochrupý

JCh. Sangria S Almaznogo Ostrova *24.03.2019
NCL-A Clear, DNA – profil, DKK A, DLK 0, OCD 0, SP 0
Junior Šampion ČR, 3x CAJC, 3x BOJ, 1x BOS, res.CAC
skus nůžkový, plnochrupá

Po pečlivém vybírání a přemýšlení (a také drobných komplikacích v původních plánech 🙂 ), kým nakryju naši Sunny jsem došla k závěru, že použiji zdravého 10,5 letého sportovně úspěšného psa (zkoušky ze sportovní kynologie, Bull sporty, dogtreky a další…)  z našeho odchovu. Majitelé Cerba se spíše našli na poli sportovním, než výstavním a tak se Cerbík kromě pár výstav nikde ani neukázal. Cerb je pes výjimečné povahy a i přes jeho vcelku vysoký věk se těší výborné kondici, je to pro nás poslední šance, získat po něm potomky.

Březost potvrzena – máme obrovskou radost. Předpokládaný porod štěňátek je okolo 22.02.2023 a odběr po 15.04.2023. Vývoj štěňátek v bříšku můžete sledovat ZDE.

Jste zájemci o štěňátko z naší chovatelské stanice?

Pokud Vás naše práce s tímto úchvatným plemenem zaujala, líbí se Vám náš plánovaný vrh a máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice, neváhejte a kontaktujte mne. Máme zájem o kontakt se seriózními zájemci o štěňátko z naší chovatelské stanice. Rádi Vám poskytneme informace o našem chovu a bližší kontakt s našimi zvířaty. 

Se zájemci o štěně jednáme narovinu, rozhodně nepatříme mezi ty chovatelské stanice, které Vám budou něco namlouvat, jen abyste koupili. Rozhodně nestojíme o to, prodat co nejrychleji, ale do co nejlepších rukou. Každému zájemci o štěňátko od nás sdělíme informace ohledně plemene, pomůžeme s výběrem vhodného štěněte zrovna pro daného zájemce, informuje ho jak o kladných vlastnostech štěněte, tak i těch záporných. Máme zájem o další kontakt s novými majiteli štěňat, uvítáme prodej do spoluvlastnictví. Rádi Vám s čímkoliv poradíme, popř. doporučíme někoho, kdo se danou problematikou zabývá. Před koupí štěňátka trváme na nezávazné návštěvě (od dob „Korony“ praktikujeme i „on-line návštěvy“), je možná i rezervace štěňátka. Odchov štěňátek je výhradně uvnitř v domě a na socializaci je kladen velký důraz.

Všechna od nás odchovaná štěňátka budou při odchodu do nových domovu zdravá. Štěňátka budou mít vystavený průkaz původu, cestovní Europas, budou čipovaná, řádně očkovaná a odčervená, s sebou do nových domovů si odnesou krmení na první dny, napachovanou dečku, oboječek a vodítko s logem naší chovatelské stanice. Chovatelský servis, námi sepsaná příručka pro novopečené majitele a kupní smlouva je samozřejmostí.

Při výběru zájemců dáváme přednost lidem se zkušenosti se psy, především s pracovními plemeny či psy typu bull, a lidem s hlubším zájmem o sport/výstavy/chov.

O rezervaci štěňátka z naší chovatelské stanice

Rezervace štěňátka z naší chovatelské stanice je možné již od zveřejnění plánovaného krytí a to v podobě, tzv. „předběžné rezervace“. Závazná rezervace se zaplacením rezervačního poplatku je možná až po narození štěňat a váže se na konkrétní štěně. Rezervační poplatek Vám zajistí, že štěně neprodáme nikomu jinému a nám, že štěně před odběrem neodřeknete. Rezervační poplatek činí 1/3 ceny štěněte a je nevratný, ohledně rezervačního poplatku bude sepsána smlouva.

Zájemci, kteří již mají za sebou nezávaznou návštěvu (zájemci mohou absolvovat „nezávaznou návštěvu“ i přes videohovor), si již mohou rezervovat štěňátko závazně, tj. se složením rezervačního poplatku, který činí 1/3 konečné ceny štěněte a odčítá se od ní – tj. 8 000Kč. Prvně si můžete vybrat z fotografií a videa, poté na návštěvě na 3týdnech věku se potvrdí výběr štěňátka, pokud by štěňátko povahově nesedělo, je možné zálohu po dohodě přepsat na jiné štěně – toto se nám stalo za celou dobu chovu jenom jednou. 
Pokud ještě nemáte za sebou nezávaznou návštěvu, tak se ke konkrétnímu štěňátku váže pouze předběžná rezervace, do určitého data, nezávazné návštěvy (či „skype návštěvy“), kdy teprve poté, můžete štěňátko rezervovat závazně, viz. výše. 

Po složení rezervačního poplatku Vám bude obratem zaslána příručka o péči o štěně pro novopečené majitele. 

 

 

Cerberus Hardy WorkaholicCh.JCh. Argos Hardy WorkaholicICh.Axel Narcotic
Giselle Amazonka
Northern Lights S Almaznogo OstrovaICh.Kpc Meet You At Midnight Lesoto
Shardane S Almaznogo Ostrova
Jch.Sangria S Almaznogo OstrovaCh.Cedarleaf Oz LegoCh.Zican's BC All In
Ch.Zican's Bz Eye Catcher
JCh.Yuriko S Almaznogo OstrovaCh.Crazy Crys Desert Sands Almaznogo Ostrova
ICh.Vega - Alpha Lira S Almaznogo Ostrova
Přejít na začátek